Jaga
Magic Tava Copybook Korduvkasutatavad Tasuta Pühkides Magic Käsikiri Copybook Calligraphic Kirja Kirjutamise Tavadele Töövihik Lastele
Hind
€4.05 -46 %
€7.64
Saadavus On laos

Bullet Punkte:

1、See on väljavõte inglise käsikiri pen: See rõhutab kirjutamise oskusi koolituse, nii, et lugejad saavad master inglise käsikiri oskusi koolituse ja kirjutada, ilus inglise sõnad.

2、ta copybook komplekt sisaldab: 4 raamatud + pliiats + pastapliiats, varrukas + 12/24 joonis malli, see copybook võib aidata lastel või täiskasvanutel praktika erinev käekiri fontide ja maalid, ja luua oma stiil.

3、tema copybook võib aidata lastel või täiskasvanutel praktika erinev käekiri fontide ja luua oma stiil.

4、Ole Lihtne Saada Määrdunud: paber on paks ja ei ole lihtne saada määrdunud.See on digitaalne jälgimise raamat sobib eelkooliealiste laste pen.Võib neid rolle harjutanud hästi, et täita nõudeid iga päev elu, töötada ja õppida.

5、Korduvalt Praktikas: käekiri kaob automaatselt pärast kuivatamist.See on väga sobiv korduvalt praktikas.Kui copybook on praktiline ja korduvkasutatavad kirjutamise vahend lastele.

Omadused:

1. See on väljavõte inglise käsikiri pen: See rõhutab kirjutamise oskusi koolituse, nii, et lugejad saavad master inglise käsikiri oskusi koolituse ja kirjutada, ilus inglise sõnad.

2. Kui copybook komplekt sisaldab: 4 raamatud + pliiats + pastapliiats, varrukas + 12/24 joonis malli, see copybook võib aidata lastel või täiskasvanutel praktika erinev käekiri fontide ja maalid, ja luua oma stiil.

3. See copybook võib aidata lastel või täiskasvanutel praktika erinev käekiri fontide ja luua oma stiil.

4. Ei ole Lihtne Saada Määrdunud: paber on paks ja ei ole lihtne saada määrdunud.See on digitaalne jälgimise raamat sobib eelkooliealiste laste pen.Võib neid rolle harjutanud hästi, et täita nõudeid iga päev elu, töötada ja õppida.

5. Korduvalt Praktikas: käekiri kaob automaatselt pärast kuivatamist.See on väga sobiv korduvalt praktikas.Kui copybook on praktiline ja korduvkasutatavad kirjutamise vahend lastele.

Tehnilised andmed:

Nimi: Laste Copybook

Materjal: paber

Värv: värvi

Suurus: umbes 13x19cm/5.12x7.48inch

Pakkeleht:

Komplekt 1:

4*Raamat

Pliiats

Pliiatsi Varrukas

12*Maali Mall

või

Komplekt 2:

4*Raamat

Pliiats

Pliiatsi Varrukas

24*Maali Mall

Märksõnad: Copybook, montessori, kuubik montessori, raamat inglise keeles, kinder kinga, hiiglane hallitus, koma montessori, hiina õpik, hiina töövihik, paat kook hallituse.

Mudeli Number magic tava copybook
Komplekt Tüüp Jah
Päritolu CN(Päritolu)
Materjal Raamat
Tüüp Hulgimüük No

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted