Jaga
Auto Rooste Eemaldaja mitmeotstarbeline Rooste Eemaldaja Inhibiitor Derusting Spray Autode Hooldus ja Puhastus
Hind
€1.17 -33 %
€1.77
Saadavus On laos

Omadused:

Kui olete teinud ühtegi taastamine roostes masinad üldse, siis oleks kindlasti joosta üks suurimaid pettumusi, võite encountera roostes polt -, käigukasti-või pähklipüreed, et lihtsalt ei nihutama.Siin on lahendused teie jaoks, lihtsalt spray eemaldada rooste kohta kinni jäänud masina osad ilma piiravate!Tungib Ummikus või kinni jäänud Osa Kohta Käik, Pähklid, Ja Rohkem!Rooste Eemaldaja Spray on puhastus-spray, mis koheselt eemaldab rooste ühes spray.

*1. Tungib sügavale lõhe ja kanalisatsiooni niiskuse, kõrvaldab korrosiooni, jättes ultra-vastupidav, puhas vahajas kate metallist pindadele.

*2. Instant Anti-Rooste Efekti!

Pakub kiiret lahendust, ootamata, et seda tööd!Koheselt eemaldage äärmiselt rooste plekke metallist osad, taastada shine & vältida rooste tekkimist uuesti.

*3. Hoiab Ära Oksüdeerumise & Korrosiooni!

Vahajas katted võib jääda metallpindade kuud ja neid kaitsta oksüdatsiooni.Koheselt taastab sära ja VÄLTIDA ROOSTE kasvavad tagasi.

*4. Mingeid erilisi seadmeid on vaja!

Ei ole vaja kanda kindaid, või maskide või mis tahes kaitsva käiku juhul, kui kohaldatakse Rooste Eemaldaja Pihustada metalli pinnale.

*5. Ohutu Kasutada mis tahes pinnad!

Mitte-Mürgine, mitte-juhtiv & nr kemikaale.See on ohutu kasutada peaaegu kõik asjad, ohutu, värvid, metall pindade, plastiku ja Vinüül.Isegi ohutu kasutamise kohta elektroonika, mitte - juhtiv ja EI tekitada lühise.

Kirjeldus:

Kogus: 30ml

Pakett Kandmisel:

1tk Rooste Eemaldaja Spray

Märkus:

1. Kõik pildid on professionaalselt kalibreeritud, kuid kuna ümbritseva valguse ja erinevate display seadme seaded, pilte ja objekte, mida näha võib-olla mõned kõrvalekalded, palun anna mulle andeks.

2. Andmed on käsitsi mõõdetud, seal võib olla mõningaid kõrvalekaldeid, kuid see ei mõjuta kasutamist.

Märksõnad: rooste, gm rooste kaitse, anti rooste spray, vedel metall, gta, võsa eemaldada rooste, peata rooste metallist, alfa romeo mask, avex rooste cleaner, rooste puhas.

Brändi Nimi oeny
Materjali Tüüp Vedelik
Toote Maht 30ml
Erilised Omadused Rooste Eemaldaja
Toote Kaal 45g
Päritolu CN(Päritolu)

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted