Jaga
2 Pack Pöörlev Kiik Magnetic Konks Uusi ja Ajakohastatud, 60LB Külmkapi Magnet Konksud ,Tugevaid Neodüüm Magnet Konks, Täiuslik
Hind
€4.98 -15 %
€5.92
Saadavus On laos

2 Pack Pöörlev Kiik Magnetic Konks Uusi ja Ajakohastatud, 60LB Külmkapi Magnet Konksud ,Tugevaid Neodüüm Magnet Konks, Ideaalne Külmik ja Muud Magnet Pinnad,67,5 mm(2.66 aastal) Pikkus

INDUSTRIAL HINNE: 60LBS Võimsuse aluseks on horisontaalsed - vähendada 2/3, kui kasutada vertikaalselt.Magnet konks on 67,5 mm(2.66 aastal) pikkus.

STABIILNE ILMA PUURIMISE: Stabiilne magnet pinnale.Kõrge hinne neodüüm magnet konksud organisatsioon, paigaldamine, sisustus ja ladustamine.

LIHTNE KOKKU panna: Magnetic konksud on lihtne eemaldada, nad oleks suur tahes väike ruumi abi säilitamise ja lihtne ligipääsetavus, ja need magnet konksud sobi kuhugi ja olla eesmärk, mida ei saa korrata.

TÄHELEPANU PALUN: Kuna võim magnetism, kui soovid kasutada neid Magnetic konks roostevabast terasest külmikute, soovitame panna koe või millegi muu vahel, magnet ja pinda, et kaitsta pinna kriimustamist.

ELUAEGNE GARANTII: Meie tooted on väga kõrge kvaliteediga ja on märgitud ajal ja pärast tootmist kvaliteedi, teie ost on kaitstud, tagasi igal ajal ja igas kohas.Mida sa ootad, See on aega, et declutter ruumi.

Märksõnad: konks seina, neo smart home, koo needl, konks koo, võtme omanik kasti seina, auto konksu asukoht, kalad pöörlev, 2.4 d, esi istme, tugev magnet.

Päritolu CN(Päritolu)
Materjal Süsinikusisaldusega teras

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted